Aktywni i Skuteczni E-Europejczycy

Po długich i ciężkich przygotowaniach uczniowie klas III, którzy przeszli pomyślnie postępowanie rekrutacyjne, odbyli 3-tygodniowe staże w Portsmuth w Wielkiej Brytanii. Uczniowie pracowali w firmach związanych z zawodem, do wykonywania którego przygotowują się w szkole, poznawali lokalne zwyczaje, szlifowali język angielski.
Odbyli też szereg wycieczek do muzeów i zwiedzili lokalne atrakcje turystyczne. Musieli także wykonywać zadania zlecone przez nauczycieli, prowadzić dzienniczki praktyk, prowadzić bloga.
Zapraszamy do zapoznania się z przebiegiem ich pobytu:
https://www.facebook.com/aktywni.i.skuteczni.praktyki/
http://e-europejczycy.blogspot.com/
Do wyjazdu szykuje się kolejna grupa Aktywnych i Skutecznych e-Europejczyków – pod koniec sierpnia wylecą do włoskiego Spoleto.

Marzec 20, 2018   Komentowanie nie jest możliwe

Opłaca się brać udział w konkursach!

Z przyjemnością informujemy, że Julia Maternicka z klasy 1E1 zajęła I miejsce a Kacper Woźny, z tej samej klasy, II miejsce w konkursie „Ekonomia z ludzką twarzą” organizowanym przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. W tym dwuetapowym konkursie trzeba było wykazać się znajomością zagadnień z zakresu polityki społecznej na poziomie akademickim.
Uczniowie otrzymali nagrody finansowe: Julia – 2,5 tys. zł a Kacper -1,3 tys. zł. Dziękujemy także pozostałym uczestniczkom z ZSE i gratulujemy dobrych wyników.
Do konkursu uczniów przygotowywały panie: Dorota Borek, Emilia Mendak.

Opłaca się brać udział w konkursach! Opłaca się brać udział w konkursach!

Marzec 20, 2018   Komentowanie nie jest możliwe