Czym zajmuje się IKEA Business Service Center?

Klasa patronacka 2e1 odwiedziła 25 maja siedzibę swojego patrona. Podczas pobytu uczniowie mogli zapoznać się z funkcjonowaniem poszczególnych działów firmy, obsługujących pod względem finansowo-księgowym i HR-owym wszystkie sklepy IKEA, poznać zadania zawodowe, z którymi mierzą się pracownicy.
Dużym zaskoczeniem dla niektórych uczniów była kultura organizacyjna firmy i jej wnętrza urządzone w prawdziwie skandynawskim stylu. Nie zabrakło też aktywności w postaci gry na terenie firmy.

Czym zajmuje się IKEA Business Service Center?

Maj 26, 2018   Komentowanie nie jest możliwe

Jubileuszowy kalendarz na kolejne 60 lat… Prace dobiegły końca!

Grupa reklamy z klasy 3i1/R1 zakończyła tworzenie stylowego kalendarza na całe życie! Teraz już nikt nie zapomni o tym, co ważne i o tych, którzy są ważni. Efekty pracy można było oglądać na wystawie zorganizowanej w holu szkoły.
Jeżeli ktoś nie zdążył, to zapraszamy do podziwiania na zamieszczonych zdjęciach z wystawy.
Gotowy kalendarz będzie można także zdobyć na Jubileuszu szkoły i Zjeździe Absolwentów.

Maj 26, 2018   Komentowanie nie jest możliwe

Wyedukowani medialnie!

25 maja 2018 uczniowie klasy 1R1 (reklama) uczestniczyli, w ramach projektu Edukacja Medialna, w wycieczce do Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie. Młodzież miała okazję zwiedzić plan filmowy, zobaczyć dekoracje wykreowane przez twórców filmowych – prawdziwie królewską ucztę, salę tronową, królewską sypialnię oraz filmowe lochy. Podczas projekcji na goglach VR przenieśli się w plener na plan, by z bliska przyjrzeć się pracy ekipy filmowej i nagrywaniu kolejnych ujęć. Uczniowie zapoznali się także z procesem powstawania kostiumów, sprawdzili się w zadaniach z filmowej garderoby i przymierzyć wybrane kostiumy historyczne.
Jak zwykle dużym powodzeniem cieszyły się warsztaty charakteryzacji filmowej, uczestnicy dowiedzieli się kim jest charakteryzator, na czym polega jego praca na planie filmowym i jak się do niej przygotowuje.
Opiekunowie: Katarzyna Juraszyk i Maria Danielewicz

wytwórnia filmów

galeria zdjęć

Maj 26, 2018   Komentowanie nie jest możliwe