Ekonomiści, informatycy i spece od turystyki i reklamy na survivalu…

W dniach 29-30 maja spora grupa, bo aż 43 uczniów z klas 1e1, 1r1, 1t1, 2i1, 3i2, wzięła udział w dość oryginalnym wyjeździe integracyjnym o charakterze survivalowym.
To były bardzo intensywne 2 dni, z programem pełnym niespodzianek i zwrotów akcji. Uczniowie musieli pokonywać różne tory przeszkód, przeprawiać się przez błota i bagna, niektórzy postanowili zmierzyć swoje siły w pływaniu i różnych wymyślnych konkurencjach, gdzie mogli wykazać się sprytem i zwinnością, umiejętnością współpracy w grupie i podejmowania decyzji.
Wisienką na torcie była realizacja scenariusza bitwy na polu paintballowym i off road po lesie wojskowym samochodem. Wszystkie te atrakcje zostały zorganizowane i przeprowadzone przez instruktorów Ośrodka Szkolenia Sportowego w Brzedni.
Nie zabrakło oczywiście czasu wolnego na ognisko, wspólna zabawę, gry zespołowe i pogaduchy.
Wszyscy przeżyli, poza kilkoma siniakami i zadrapaniami wszyscy wrócili cali i zdrowi:) Polecamy! Adrenalina gwarantowana! Świetna zabawa!

Zobacz relacje filmowe:

desant

paintball

ekstremalnie

współpraca

rywalizacja

 

Czerwiec 4, 2018   Komentowanie nie jest możliwe

Gratulacje dla Mistrza Świata!

Gratulacje dla Mistrza Świata!
Serdecznie gratulujemy naszemu byłemu uczniowi – Łukaszowi  Radoszowi tytułu Mistrza Świata!!!
Łukasz Radosz– wielokrotny Mistrz Polski, Mistrz Europy z 2014 r. zdobywa złoty medal Mistrzostw Świata Muay Thai IFMA 2018 w Cancun, w Meksyku!   [Read more →]

Czerwiec 4, 2018   Komentowanie nie jest możliwe