Pan Tadeusz we Wrocławiu.

Do Wrocławia podróżowała klasa 1e2. W programie przewidziano wiele atrakcji, w tym zwiedzanie wrocławskiego zoo z afrykarium, spacer w ogrodzie japońskim i poszukiwanie charakterystycznych dla tego miasta krasnali wokół Rynku.
Wisienką na torcie okazało się Muzeum PANA TADEUSZA , znajdujące się tuż przy Rynku. Uczniowie na chwilę przenieśli się do czasów Adama Mickiewicza i za pomocą różnych interaktywnych quizów i gier mogli poznać tamtejszą rzeczywistość. Nie lada gratką było zobaczenie na własne oczy rękopisu „Pana Tadeusza”!
Muzeum prezentuje również w bardzo ciekawy sposób wystawę dotycząca historii współczesnej.

Obejrzyjcie naszą krótką relację!
Muzeum Pana Tadeusza
Wystawa historii współczesnej

Czerwiec 8, 2018   Komentowanie nie jest możliwe

Awans do Mistrzostw Wielkopolski!

7 czerwca, po bardzo zaciętym meczu finałowym 23:21 na Licealiadzie Plażówki,  nasi „medalowi Bracia” czyli Dominik i Grzegorz Galant, wywalczyli srebrny medal. Zakończyli turniej jako Wicemistrzowie Miasta Poznania, kwalifikując się jednocześnie na Mistrzostwa Wielkopolski  12 czerwca we Wrześni. Wielkie gratulacje i podziękowania dla siatkarzy szczególnie, że ostatni raz walczyli w barwach Zespołu Szkół Ekonomicznych Dziękujemy za cztery lata wspaniałej siatkarskiej walki.

Awans do Mistrzostw Wielkopolski!<-center>

Czerwiec 8, 2018   Komentowanie nie jest możliwe