Projekt „Jestem jak z obrazka!”

Zapraszamy do obejrzenia wystawy „Jestem jak z obrazka” w holu szkoły. Można zobaczyć  na niej obrazy wielkich mistrzów malarstwa i nas – uczniów z klasy 4R2 ucharakteryzowanych na postaci z tych dzieł.  Podczas sesji zdjęciowej oraz obróbki technicznej teł obrazów na zajęciach z projektowania kampanii reklamowej nie tylko doskonaliliśmy swoje umiejętności w zawodzie, rozwijaliśmy kreatywność, pobudzaliśmy swą inwencję twórczą i wyobraźnię, ale i świetnie się bawiliśmy.

Październik 1, 2018   Komentowanie nie jest możliwe

Microsoft Imagine Premium

Microsoft Imagine Premium

Informujemy, że Zespół Szkół Ekonomicznych jest zarejestrowaną instytucją w programie Microsoft Imagine Premium.

Jest to program firmy Microsoft skierowany do wybranych uczniów, studentów i pracowników naukowych, w którym uczestnicy mogą pozyskać darmowe kopie wybranego oprogramowania firmy Microsoft. Są to głównie systemy operacyjne Windows, środowiska programistyczne Visual Studio itp. Licencje na oprogramowanie są edukacyjne i nie przeznaczone do wykorzystania komercyjnego jednak nie są ograniczone czasowo.

Administratorem Microsoft Imagine Premium jest pan Marcin Kubiak. W najbliższym czasie zostanie zorganizowane spotkanie (informacja przez dziennik Librus) dla przedstawicieli klas  w celu omówienia szczegółów programu oraz utworzenia kont uczniowskich na dedykowanym portalu WebStore służącym do pobierania oprogramowania.

Październik 1, 2018   Komentowanie nie jest możliwe