Piłeczka pingpongowa w grze

Kilka dni temu czasie odbył się I etap Drużynowej Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Pewne zwycięstwo w trójmeczu zdobyła nasza reprezentacja dziewcząt, pokonując przeciwniczki z Zespołu Szkół Gastronomicznych 4:1 oraz 14 LO 4:0. Tym samym, „Ekonomik Girls Team” awansuje do II etapu, zwiększając swoje szanse na wymarzone Mistrzostwo Poznania.
Równie waleczna okazała się drużyna męska ZSE, jednak pomimo łatwego zwycięstwa nad Zespołem Szkół Elektrycznych nr 2 4:0, uległa gospodarzowi turnieju LO MM 2:4.
Gratulacje dla obu pingpongowych ekip, a dziewczętom życzymy dalszych sukcesów!
Trenerka: Karolina Baranowska

Październik 18, 2018   Komentowanie nie jest możliwe

Absolwenci wracają do ZSE!

Cieszymy się, że w ramach Dni Kariery odwiedzają nas absolwenci, którzy dzielą się doświadczeniami z młodszymi kolegami. Klasy I ekonomiczne odwiedził Dominik Szymkowiak, absolwent 2013, który jako laureat Turnieju Talentów Akademia Księgowego wygrał staż wakacyjny w IKEA BSC i pozostał tam jako pracownik po zakończeniu tego stażu. Dominik (a właściwie już Pan Dominik) podzielił się swoimi doświadczeniami związanymi z tym, jak młody człowiek postrzega przedmioty ekonomiczne, mówił o tym, że warto podejmować wyzwania i startować w konkursach i olimpiadach. Zwrócił też uwagę na to, że każdy musi sam odnaleźć własne miejsce na zawodowej mapie i zdecydować czy lepsza dla niego jest praca w małej firmie czy korporacji, rozważając wady i zalety każdej z opcji. Mówił też o odpowiedzialnym zarządzaniem czasem wolnym i czasem pracy.

Absolwenci wracają do ZSE!

Październik 18, 2018   Komentowanie nie jest możliwe

Medale dla ZSE

Po roku przerwy reprezentacja Unihokeja Chłopców powróciła na podium zajmując III miejsce w Poznaniu. Pełna mobilizacja i kontrola każdej akcji w meczu z 8 LO pozwoliła nam wygrać spotkanie wynikiem 4:1, co w ostatecznym rozrachunku przesądziło o końcowej klasyfikacji dla ZSE. Królem strzelców został dziś Janek Krencisz, który łącznie strzelił 4 bramki, 3 bramki na koncie miał Maciej Pietrzak a 1 bramkę Dawid Urbaniak. Dziękuję bramkarzowi za skuteczną obronę bramki oraz wszystkim zawodnikom, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do dzisiejszego sukcesu.
Trenerka: A. Rozalska

Medale dla ZSE

Październik 18, 2018   Komentowanie nie jest możliwe