Czekamy na kolejne zespoły!

Olimpiada „Zwolnieni z teorii” jest olimpiadą szczególną – tutaj zdobywasz nie tylko wiedzę ale także umiejętności praktyczne realizując własny projekt o tematyce społecznej. Na potwierdzenie swoich umiejętności otrzymujesz międzynarodowy certyfikat z zakresu zarządzania projektami!
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat #zwolnienizteorii? Obejrzyj film i zgłoś się do p. Emilii Mendak – #NauczycielZwolnionyzTeorii w naszej szkole.
2 zespoły już podjęły wyzwanie!
Czekamy na Ciebie do 30 listopada.


Zwolnieni z teori

Październik 13, 2020   Komentowanie nie jest możliwe

Weź nie pytaj, weź się przytul!

Święto Drzewa było dla klas 2P_E1 oraz 1RA1 okazją do filozoficznych rozważań. Czy wiecie, że przytulanie się do drzew daje energię życiową i uspokaja emocje? ”Poza mierzalnymi i policzalnymi korzyściami, jedno zdrowe drzewo to przede wszystkim wspólne dobro, które towarzyszy nam co najmniej kilku pokoleniom, stając się obiektem wspomnień i ważnym czynnikiem budowania tożsamości lokalnej. Każdy znajdzie w pamięci takie, na które wspinał się w dzieciństwie, oglądał przez okno babci, czytał pod nim książki latem, zbierał najlepsze kasztany czy samodzielnie posadził. Przytulanie drzew – które zaleca sylwoterapia – umożliwia czerpanie z nich pozytywnej energii w czystej postaci. Przekonani czy nie, dostajemy od nich tyle dobrodziejstw, że w Święto Drzewa, posadziwszy sadzonkę, warto do któregoś się przytulić”.


Weź nie pytaj, weź się przytul!

Październik 13, 2020   Komentowanie nie jest możliwe