Puchar Dyrektora ZSE w rękach X LO

6 marca 2019r. już po raz trzeci odbył się Turniej Halówki Dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Dyrektora ZSE. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Te rozgrywki są ważne dla piłkarek ze wszystkich szkół, gdyż jest to jedyny moment kiedy mogą się pokazać i zaistnieć w środowisku szkolnym.
Końcowa klasyfikacja: I miejsce XLO, II miejsce ZS MECHANICZNYCH, III miejsce ZSE, IV miejsce ZS Zawodowych Nr 1, V miejsce ZS BUDOWNICTWA Nr1, VI miejsce ZS HANDLOWYCH. Najlepszą bramkarką turnieju została Julia Kostrzewa z XLO, natomiast najlepszą zawodniczką została piłkarka „Staszica”, tegoroczna maturzystka Weronika Kowalczyk. Dziękujemy wszystkim za udział, wspaniałą atmosferę, poziom gry, integrację między drużynami, a zwycięzcom gratulujemy. Specjalne podziękowania należą się młodemu coachowi naszej drużyny Patrykowi Kolerowi, który po raz ostatni prowadził merytorycznie naszą drużynę do sukcesu bo również w tym roku zdaje egzaminy końcowe. Życzymy Patrykowi sukcesów!

Puchar Dyrektora ZSE w rękach X LO