Nowe oblicze księgowości…

W ramach 8 edycji projektu „Tydzień BPO/SSC” odwiedzili naszą szkołę pracownicy firmy Rockwool Global Business Service Center, którzy zapoznali uczniów klasy 3E1 z pracą w nowoczesnym centrum finansowo-księgowym.
Branża BPO/SSC to prężnie rozwijający się sektor a absolwenci naszej szkoły mają tam duże szanse zatrudnienia.
Oprócz spotkania w szkole uczniowie mieli również możliwość odwiedzenia siedziby firmy, gdzie wzięli udział w warsztatach zorganizowanych przez pracowników działu digital. Tematem przewodnim był trening umiejętności miękkich, coraz bardziej cenionych przez pracodawców.
Miłą niespodzianką były dla uczniów prezenty otrzymane na zakończenie wizyty.
Koordynator projektu: Dorota Borek

Nowe oblicze księgowości… Nowe oblicze księgowości… Nowe oblicze księgowości…