Czy Twój projekt będzie kolejny?

8 września świętowała  swoje kolejne urodziny Olimpiada Projektów Społecznych „Zwolnieni z Teorii”. To jedyna taka olimpiada, gdzie nie wkuwasz teorii, ale zdobywasz doświadczenie i umiejętności z zakresu zarzadzania projektami.

Czy wiecie, że uczniowie naszej szkoły zrealizowali w ramach tej olimpiady 7 projektów społecznych (część jako projekty międzyszkolne)? „Maraton Życzliwości”, Iluzja przekonań”, „Euforio – podziel się szczęściem”, „Uśmiech mimo wszystko”, „NieZŁY cyrk”, no i ostatni projekt Postaw na Przedsiębiorczość, który jest kontynuowany także w tym roku szkolnym.

Organizatorzy projektów walczyli z uprzedzeniami, wykorzystywaniem zwierząt w cyrkach, namawiali do życzliwości, propagowali zdrowy styl życia. W ostatnim projekcie – Postaw na Przedsiębiorczość - międzyszkolny zespół propagował postawę przedsiębiorczą wśród uczniów szkół średnich.

Czy chcesz, aby Twój pomysł na projekt także doczekał się realizacji? Zgłoś się do p. Emilii Mendak – Nauczyciela Zwolnionego z Teorii i zajrzyj na stronę www.zwolnienizteorii.pl, aby dowiedzieć się więcej. Zgłoszenia – do 30.11.2020r.


Czy Twój projekt będzie kolejny?