Nasza Szlachetna na 5 (tysięcy!) Dziękujemy Wam wszystkim!

Nasza Szlachetna na 5 (tysięcy!) Dziękujemy Wam wszystkim!

Już chyba nikt w naszej szkole nie wyobraża sobie grudnia bez Szlachetnej Paczki! W tym roku, wzorem lat ubiegłych, włączyliśmy się do tej ogólnopolskiej akcji wybierając rodzinę będącą w potrzebie z Grunwaldu, dzielnicy w której znajduje się szkoła. Wybraliśmy Panią Anię i jej trzech synów. Po kilku tygodniach przygotowań, zbiórek pieniędzy, zakupów, pakowaniu przyszedł czas na finał. Informacja od wolontariusza zajmującego się tą rodziną była miłym zwieńczeniem naszych starań.       

Nasza Szlachetna Paczka była bodajże największą jaką przygotowaliśmy! Jej szacowana wartość to około 5000 zł. Znalazła się w niej: żywność, chemia gospodarcza, kosmetyki (w tym także te dla alergików), 4 kurtki, 3 pary rękawiczek, 3 czapki, 4 bluzy, 4 kołdry, 4 poduszki, upominki dla dzieci i jej mamy, przybory szkolne oraz kuchenka gazowa. Od darczyńców, którzy pragnęli pozostać anonimowi, otrzymaliśmy bluzki, spodnie, bluzy, książkę, ręczniki, zasłony, obrusy oraz łóżko piętrowe wraz z materacami.

W tworzenie paczki zaangażowała się w nią niemal cała społeczność Ekonomika. Było warto !  Dla Pani Ani jej synów to będą najlepsze  Święta od wielu lat. Serdecznie wszystkim dziękujemy !!!!

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem WLP-3110-558590), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.