ZSE mistrzem turnieju!

9 kwietnia w Swarzędzu został rozegrany VIII Turniej Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Poznańskiego, w którym zdobył najwyższe laury. Wspaniała obrona bramki przez Dominika Leoszko została także nagrodzona Pucharem Najlepszego Bramkarza Turnieju.

ZSE mistrzem turnieju

Skuteczni i nie do zatrzymania byli także Dawid Wojtczak, Mateusz Dryjer i Wojtek Filipowski. Silna lewa ręka Grzegorza Budnego nie zawodziła a rzuty Damiana Ignaszczaka i Miłosza Liska dawały dużo radości. Zawodnicy obrotowi: Janek Szulc i Adrian Moskalik nie tylko stojąc murem tworzyli zasłonę ale i w ataku spełniali się rzutowo. Szybkie skrzydła, na których zagrali: Dominik Brodowski, Wiktor Uznański, Mateusz Kiciński wyprzedzały wielokrotnie obronę przeciwników. Podziękowania należą się także zawodnikom rezerwowym: Szymonowi Michalskiemu, drugiemu bramkarzowi Oskarowi Piotrowskiemu oraz Kubie Nowakowi za wsparcie dla zespołu.
Szczególne podziękowania kieruję do zawodników klas IV. Gratuluję Wam sukcesu z jakim kończycie sportową karierę z piłką ręczną w ZSE. Życzę aby kolejne wyzwania, które są przed Wami zakończyły się równie pozytywnie.
opiekun zespołu: A. Rozalska