Wicemistrzynie i Mistrzowie!

Turniej

W Poznańskim Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora ZSE rozegranym 27 września nasze dziewczęta stanęły na podium ulegając tylko zawodniczkom z ZSGD. Dodatkowo Paulina Olenderek zdobyła tytuł Króla Strzelców, a właściwie Królowej! Panowie zdobyli natomiast mistrzowskie trofeum, a Mateusz Dryjer wywalczył tytuł Króla Strzelców.
Walka była zacięta, co z pewnością oddali fotografujący tę imprezę: Sara Małecka i Mateusz Stanisławski. Serdecznie gratulujemy i życzymy naszym zawodniczkom kolejnych sukcesów sportowych!   Patronat honorowy nad turniejem objął Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej oraz Poznański Szkolny Związek Sportowy.
W turnieju wzięło udział 6 drużyn żeńskich i 6 męskich. Po zaciętej rywalizacji drużyn wyniki dzisiejszego turnieju przedstawiają się następująco:
Kategoria Dziewcząt:
VI miejsce – ZSB Nr 1, V miejsce – ZSZ Nr 1, IV miejsce – XI LO, III miejsce – IV LO, II miejsce – ZSE, I miejsce – ZSGD
Kategoria Chłopców:
VI miejsce – ZSE, zespół 2, V miejsce – ZSB Nr 1, IV miejsce – ZSZ Nr 1, III miejsce – ZSH, II miejsce – IV LO, I miejsce – ZSE, zespół 1
Medalowej dekoracji i wręczenia pucharów dokonał Dyrektor ZSE Krzysztof Redliński.
Dla Króla Strzelców, Najlepszego Zawodnika i Najlepszego Bramkarza w dwóch kategoriach, WZPR ufundował statuetki, które z ramienia związku wręczyła p. Karolina Peda.
Klasyfikacja wyróżnionych zawodników:
Król Strzelców kat. dz. – Paulina Olenderek (ZSE)
Król Strzelców kat. chł. – Mateusz Dryjer (ZSE)
Najlepszy Zawodnik kat. dz.- Daria Brożko ( IV LO)
Najlepszy Zawodnik kat. chł. – Karol Cyganik (IV LO)
Najlepszy Bramkarz kat. dz. – Julia Kaczmarek (ZSGD)
Najlepszy Bramkarz kat. chł. – Piotr Kaczmarek (ZSH)
Wszystkim drużynom gratuluję wyników!
Czas na podziękowania.
Dziękuję sędziom za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu turnieju.
Dziękuję za przybycie trenerom i zawodnikom a nauczycielom i uczniom ZSE za pomoc w organizacji.