Unihokej dziewcząt

UNIHOKEJ DZIEWCZĄT – sezon 2016/2017

WICEMISTRZYNIE POZNANIA W UNIHOKEJU

27 września w hali „Arena” rozegrany został finał Licealiady Unihokeja Dziewcząt. W zawodach spotkały się cztery drużyny reprezentacji szkół: ZSMS, XX LO, LO MM i ZSE.

Debiutująca w rozgrywkach reprezentacja ZSE  w meczu z  XX LO, szybko i skutecznie odpierała ataki przeciwników. Wynik spotkania otworzyła Aleksandra Mieloch, a w krótkim czasie Sara Małecka i Jagoda  Jankowska dorzuciły jeszcze kolejne cztery bramki. Spotkanie zamknęła pięknym strzałem Ilona Smuszkiewicz ustalając wynik na 7:0. W drugim meczu z LO MM reprezentacja ZSE  również  cały czas kontrolowała przebieg gry, systematycznie strzelając bramki. Wygrała z LO MM  4:0 i zdobyła prawo do gry o złoty medal. Ostatni mecz dzisiejszego spotkania z ZSMS stał się meczem finałowym. I choć początek dla nas zapowiadał się dość obiecująco, po strzale Sary i Jagody w pierwszej tercji, to jednak zmasakrowane ataki ZSMS przypieczętowały ich zasłużone zwycięstwo.

ZSE reprezentowały: Jagoda Jankowska,  Aleksandra Mieloch,  Ilona Smuszkiewicz, Sara Małecka, Weronika Wawrzyniak, Aleksandra Jóźwiak, Julia Kaźmierczak, Magdalena Gibała, Joanna Wojtecka, oraz Zuzanna Szostak.

Wszystkie zawodniczki  ZSE wykazały się wielkim zaangażowaniem i dużymi umiejętnościami. Ich postawa i zamiłowanie do sportu zasługuje na podziw i uznanie. Brawo!!!

Zobacz galerię

——————————————————————————–

REPREZENTACJA DZIEWCZĄT ZSE W FINALE UNIHOKEJA!!!

19 września w hali „Arena” rozegrane zostały mecze grupowe unihokeja, w których dziewczęta  zmierzyły się ze szkołami: XVI LO i 6 LO. W pierwszym pojedynku  z XVI LO przeciwnik okazał się mało wymagający,  ale dziewczęta nie odpuszczały, bo wiedziały, że w kolejnym  meczu będzie potrzebna gra całego zespołu. Dzięki temu dobrze przygotowane i rozgrzane przystąpiły do meczu z 6 LO. Tutaj poprzeczka była wyżej zawieszona, jednak skuteczna  gra w ataku pozwoliła dziewczętom dość szybko objąć prowadzenie. Wspaniała postawa naszej bramkarki i dobra gra w obronie całego zespołu dała dziewczętom satysfakcję i  w żadnym ze spotkań nie straciły bramki.

Zespół reprezentowały: Jagoda Jankowska,  Aleksandra Mieloch,  Ilona Smuszkiewicz, Sara Małecka, Weronika Wawrzyniak, Aleksandra Jóźwiak, Julia Kaźmierczak, Magdalena Gibała, Joanna Wojtecka, Ewa Nakonieczna oraz Zuzanna Szostak.

Dziękujemy Andrzejowi Siminiakowi, który podzielił  się z nami swoim doświadczeniem.

GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI PODCZAS FINAŁU

Zobacz galerię